فقط دختران و پسران خوشتيپ اين نكات را بخوانند

خوش تيپ بودن رازهاي كوچكي دارد، از تركيب رنگ‌ها در استايل گرفته تا طرز راه رفتن يا مدل لبخند زدن. برخي نكات هستند كه اگر از جواني آن‌ها را ياد بگيريد، خيالتان از روزهاي پيش رو راحت است و مي‌دانيد تا هميشه به عنوان يكي از خوش تيپ ترين‌هاي هر جمعي شناخته مي‌شويد.

يكي از اين نكات، قواعد انتخاب لباس براي تيپ دخترانه و پسرانه ي متناسب با سن، موقعيت و فصل است. همه‌ي دختران و پسران جوان دوست دارند طوري لباس بپوشند كه متفاوت ديده شوند، ما به شما مي‌گوييم چه طور اين كار را بدون زياده‌روي انجام دهيد.

نكته اول: سايز درست، اولين گام خوش تيپ بودن

اولين گام براي آنكه خوش تيپ باشيد اين است كه از هر لباسي سايز درست را انتخاب كنيد. شايد پوشيدن لباس‌هاي خيلي جذب و چسبان باعث شود همه‌ي نگاه‌ها به سمت شما برگردد، اما اين لزوما به معناي آن نيست كه خوش تيپ تر شده‌ايد.

از طرف ديگر نبايد در لباس‌هايتان غرق شويد، پس سراغ لباس‌هاي خيلي آزاد و سايزهاي چندبرابر خودتان نرويد. در واقع انتخاب سايز لباس به نوع آن بستگي دارد، همه‌ي دختران و پسران جوان عاشق سويشرت هاي گشاد و آزادند، در اين مورد مي‌توانيد سراغ يك سايز بزرگتر برويد و در آن احساس راحتي كنيد. اما شلوارها بايد درست اندازه‌ي شما باشند، نه زيادي تنگ و نه گشاد. اين قانون در مورد تي شرت دخترانه و پسرانه هم صادق است.

تيپ دخترونه جديد اسپرت

نكته دوم: لايه هاي رنگي را دريابيد!

مي‌خواهيد تيپ شخصي خودتان را داشته باشيد؟ سراغ چند لايه لباس رنگي برويد. پوشيدن چند لباس روي هم يكي از اصلي‌ترين مدهاي 2018 به ويژه براي استايل جوانانه است. يك تي شرت و روي آن يك پيراهن با دكمه‌هاي باز، دخترها هم مي‌توانند همين تيپ را داشته باشند يا به جاي شوميز سراغ سويشرت بروند.

از رنگ‌ها نترسيد، همه‌ي لباس‌هاي شما نبايد يك رنگ باشد، يك شلوار جين آبي را با بلوز نارنجي ست كنيد و روي آن يك پيراهن زرد بپوشيد، دختران مي‌توانند روي رنگ كيف يا انواع شال و روسري  هم مانور بدهند. پس هم‌رنگ‌ها را براي بعد از سي سالگي كنار بگذاريد و تا جوان هستيد رنگي رنگي بپوشيد.

نكته سوم: سفيد را پايه‌ كنيد

يك تي شرت سفيد مي‌تواند شما را در روزهايي كه وقت يا حوصله‌ي انتخاب رنگ‌ها را نداريد نجات دهد. هميشه يك بلوز دخترانه يا تي شرت پسرانه ي سفيد را در كمد لباستان براي روز مبادا داشته باشيد.

بلوز يا تي شرت سفيد را با يك شلوار جين آبي ست كنيد و سراغ هر رنگ كفشي كه مي‌خواهيد برويد. سفيد از آن رنگ‌هاي ساده‌اي است كه مي‌تواند حال و هوايي متفاوت و شاد به هر تيپ و استايلي بدهد و البته با هر لباس و اكسسوري ديگري ست مي‌شود.

نكته چهارم: وارد دنياي جين هاي جوان شويد

جين يكي از محبوب‌ترين لباس‌ها در سراسر دنيا است، لباسي كه نه به سن خاصي متعلق است و نه به موقعيت ويژه‌اي. براي رفتن به هر مكاني از مدرسه تا يك جلسه‌ي كاري مهم، مي‌توانيد روي شلوار جين خودتان حساب كنيد.

اما براي جوانان قضيه متفاوت است، جين بايد يكي از اصلي‌ترين بخش‌هاي‌ كمد آن‌ها باشد. فقط به شلوار جين دخترانه و پسرانه اكتفا نكنيد، سراغ كت جين يا شوميز و مانتو جين هم برويد.

خوش تيپ دخترونه جديد مد

هميشه رنگ آبي كلاسيك براي خريد شلوار جين يا هر لباس جين ديگري در اولويت است، بعد از آن به رنگ‌هاي ديگري مانند آبي روشن، طوسي يا مشكي هم فكر كنيد. جين مي‌تواند ظاهري مدرن و خلاقانه به هر لباس ساده‌ي ديگري بدهد و وقتي نمي‌دانيد چه بپوشيد به كمكتان بيايد و شما را خوش تيپ تر كند.

نكته پنجم: به كتاني‌ها بچسبيد!

كفش كتاني يكي از پرطرفدارترين انواع كفش است، هم به اندازه‌ي كافي راحت است و هم ظاهر زيبايي دارد. براي دختران و پسران جوان داشتن چند جفت كتاني يك ضرورت است. اگر قرار است يك كتاني دخترانه يا پسرانه در جاكفشي خود داشته باشيد، رنگ آن را طوري انتخاب كنيد كه با بيشتر لباس‌هايتان هماهنگي داشته باشد،. سراغ رنگ‌هاي طبيعي مثل كرم، خاكي يا طوسي و مشكي برويد، البته سفيد يكي از جذاب‌ترين رنگ‌ها است به شرطي كه بتوانيد آن را تميز نگه داريد.

فراموش نكنيد اگرچه يك جفت كفش كتاني پسرانه يا دخترانه در هر موقعيت و با هر تيپي كاربرد دارد، اما اين به شرطي است كه يك كتاني با كيفيت و استاندارد را انتخاب كنيد. يك جفت كتاني نامناسب و بدفرم مي‌تواند شكل پاهاي شما را تغيير داده و مشكلاتي جدي به وجود آورد. سراغ برندهاي معتبري مانند نايكي (Nike)، آديداس (Adidas) يا ريباك (Reebok) برويد كه علاوه بر طراحي‌هاي زيبا به سلامتي پاها هم اهميت مي‌دهند يا از كتاني هاي پر طرفدار كانورس (converse) استفاده كنيد.

ساعت دخترانه

نكته‌ي ششم: اكسسوري‌هاي شاد و شلوغ را فراموش نكنيد

از اكسسوري‌ها غافل نمانيد، چند جفت دستبند چوبي و كژوال يا گوشواره‌هاي متفاوت و زيبا و يك ساعت رنگي را به تيپ خودتان اضافه كنيد. اگر عينكي هستيد، فريم‌هاي رنگي و جذاب را انتخاب كنيد. اين جزييات كوچك مي‌تواند شما را چند برابر خوش تيپ تر كند.

منبع: ۶ توصيه براي دختران و پسران جوان خوش تيپ


نوشته شده توسط زهرا | ۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۲۴:۲۱ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |